Vítejte na stránkách Zimního stadionu Košutka - Kooperativa arena

 

Zimní stadion Košutka byl zprovozněn 1.9.2009 a od té doby se neustále rozvíjí v nabídce služeb pro své návštěvníky. Stadion má po celý rok k dispozici 2 zastřešené ledové plochy o rozměrech 28x58m, kde součástí jedné z nich je i tribuna o kapacitě 255 míst k sezení. Ke stadionu náleží prostorné parkoviště a v blízkosti se nachází partnerský hotel Panorama. Součástí areálu je i příjemná restaurace s výhledem na obě hrací plochy, dále Fitness studio a nově je zde zřízeno také Solárium. Celý areál poskytuje prostory a své služby nejen příznivcům hokeje, krasobruslení a curlingu, ale i ostatním sportovním nadšencům všech věkových kategorií.

 

 
  O Investorovi
 
   
Romanu Kreuzigerovi - fyzické osobě podnikateli se podařilo uspět v dotačním programu ROP NUTS II Jihozápad, který přerozděluje prostředky ze strukturálních fondů EU.
Získal tak nárok na příspěvek ve výši 56 procent celkových způsobilých nákladů na realizaci projektu zimního stadionu v Plzni - Košutce.
Stavba byla oficiálně zahájena 14. července 2008.
Generálním dodavatelem stavby se na základě uskutečněného výběrového řízení stala společnost Metrostav a.s..
 
Jméno Roman Kreuziger je pojmem nejen v české, ale i světové cyklistice. Roman Kreuziger starší je bývalý výborný čs. silničář a cyklokrosař, mimo jiné také juniorský mistr světa v cyklokrosu z roku 1983 a otec neméně slavného syna, který se poté co vybojoval pro české barvy titul juniorského mistra světa v cyklistice stal již ve svých osmnácti letech nejmladším vítězem v historii ankety o Krále české cyklistiky. Přestože je pan Kreuziger neustále velmi aktivním sportovcem, je v současné době jeho hlavní náplní podnikání a své aktivity rozšiřuje i díky nově vznikajícímu zimnímu stadionu.
 
Svým rozsahem se jedná o velmi významný projekt v místním i regionálním měřítku, od něhož lze očekávat středně a dlouhodobý ekonomický a sociální dopad.
 
 

Novinky

Týden hokeje je série sportovních akcí pro děti ve věku 4 – 8 let a jejich

<p>Náš zimní stadión&nbsp;bude 5. do 10.

<p>Přijďte se naučit bruslit pod vedením zkušených trenérů.</p&gt

Kontakt

Zimní Stadion Kooperativa - Arena

  • Studentská 117/2143
    323 00 Plzeň
    Czech Republic

Recepce:

Sekretariát:

Provozovatel

JK RANGIFER s.r.o.
Křimická 773/44
18 00 Plzeň
IČO: 02843218
DIČ: CZ02843218
Odběr novinek